• RAMSASOFT
    KALİTE SİSTEMLERİ

RAMSASOFT KALİTE SİSTEMLERİAğ Ve Sistem Kalitesi


Yazılımın verimliliği, kesintisiz çalışması ve güvenliği gibi en temel gereksinimlerin sağlanmasında alt yapının çok önemli olduğuna inanıyoruz. RamsaSoft olarak amacımız bu önem doğrultusunda, uzun yıllara dayanan yazılım geliştirme süreçlerinde edindiği alt yapı, donanım, ağ, ve güvenlik konusundaki deneyimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


Veritabanı Yönetimi


Veri madenciliği ve büyük veri konusunda yaptığımız proje çalışmaları ile elde ettiğimiz veritabanı deneyimlerimizi; müşterilerimizin veritabanı tasarımı, planlaması, optimizasyonu, bakım ve güncelleme ihtiyaçlarına güvenlik kavramını öncelikli tutarak sunuyoruz. Verilerinizi düzenli bir şekilde saklayıp erişim yetkileri gibi birçok detay yönetilmektedir.


Nitelikli BT İşgücü Temini


İş uygulamaları, bilgisayar altyapısı bileşenleri, bilgi güvenliği araçları ve destek araçları dahil olmak üzere özel alanları optimize etmelerine yardım eden kaliteli kadro tarafından hizmet verilmektedir. Müşteriler mevcut BT varlık durumuna dair tarafsız bir açıklamanın yanı sıra risklere ve risklerden nasıl kaçınılacağına dair hayati sorulara kesin cevaplar alabilmektedir.


BİLGİ GÜVENLİĞİ

RamsaSoft, bilgi güvenliği yönetim sistemi politikası ve faaliyetleri sırasında tüm yerleşimlerinde iş sürekliliğini sağlamak, güvenlik ihlallerinden doğan zararları ve riskleri en aza indirmek, şirket içi bütünlüğü sağlamak, tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının korunması için gerekli önlemleri almaktadır. Teknoloji altyapısı üzerinde oluşturulan, işlenen ve depolanan bilgiler ile bu bilgilerin oluşturulduğu, işlendiği ve depolandığı sistemleri belirli risklere karşı en uygun şekilde korumaktır.
Şirket ve müşterilere ait her türlü veri ile bu verilerin oluşturulduğu, işlendiği ve depolandığı uygulama ve sistemlerin kullanımını ve korumasını söz konusu esaslar çerçevesinde gerçekleştirmektedir. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında bilgi güvenliği ve bilgi varlıklarının korunması konularında çalışanların farkındalıklarını artırmak amacıyla, gerekli eğitimleri düzenlemektedir.
  • Sektörde Uzun Yıllar İş Yapan, Deneyimli Ve Özverili Çalışmaya Kendine İlke Edinmiş, Teknolojiyi Yakından Takip Ederken Müşterilerimizin Verilerini Korumayı Amaç Edinmiş Bir Kadroyuz.
  • Piyasada Birden Yükselişe Geçmiş, Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Eden, Kendini Teknoloji İle Birlikte Geliştiren, Modern, Alt Yapısı Sağlam, Aynı Zamanda Responsive Tasarıma Önem Veren Bir Ekibiz.
  • İstenilen Web Siteyi, İstenilen Tasarımı Hayata Geçiriyor, Hayallerinize Mimar Oluyoruz. Biz Kelimeler, Güvenlik Sistemleri Ve Kodlar Arasında Köprü Olan Bir Takımız.
  • Birçok İşbirliği Ve Ortak Projelerle Hayata Dokunmaya, Verilerinizi Korumaya, Gülümsemeye, Gülümsetmeye, Güveninizi Ve Beğeninizi Kazanmaya Devam Ediyoruz.