• HİZMET
  ALANLARIMIZ

 • Tasarımın Yazılımla Buluştuğu Nokta.

  Avyonik yazılım, gelişmiş oyun programlama, WEB hizmetleri, mobil uygulamalar,
  siber güvenlik, yapay zeka, veri analizi,CRM-ERP sistemleri,
  grafik tasarımı ve daha birçok alanda projeler.

 • Teknoloji İle Yarışıyoruz

  Sadece müşteri isteklerini gerçekleştirmekle kalmıyor,detaylı pazar araştırması ile
  küresel çaptaki eksikleri belirleyip müşterimizin rekabet gücünü
  arttırarak, global teknoloji savaşında en önde ilerleyebilmesi
  için destek veriyoruz.

 • Siz Hayal Edin Biz Yapalım

  Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyor, Teknoloji Kadar Hızlı Gelişiyoruz.
  En güncel yazılım teknolojilerini kullanarak en popüler ve en göz alıcı
  tasarımları işlevsellikle birleştirip müşterilerimizn memnuniyetini
  sağlıyor,hizmetimizle yüzlerine gülücük konduruyoruz.

SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER

SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

Çok Düşük Bütçelerle Potansiyel Müşterilere Ulaşmak, Geniş Bir Kitleye Sesinizi Duyurmak, Gelişen Teknoloji Çağıyla Adınızı Duyurmak İçin Sosyal Medya Pazarında İlerlemenizi Sağlayabiliriz.
Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medyanızın Sitenize Entegre Edilmesi, İçeriklerin Belirlenmesi, CEO Çalışmaları Gibi Birçok Alanda Servis Sağlayabiliriz.
 • Tüm Sektörlere Hitap Eden Kurumsal Yazılımlar Ve Modüler Sistemlerle Teknolojiye Ayak Uyduracak Projeler Geliştiriyoruz.
 • Gelişimi Yakından Takip Ediyor, Sürekli Öğreniyor,Üretiyor Ve Olduğumuz Yerde Saymamak İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.
 • Sadece Bir Sektöre Değil Birçok Farklı Sektöre Hizmet Verip Ürün Ve Müşteri Çeşitliliği Sağlıyoruz. Hedefimiz Yazılımda Ulaşamadığımız Tek Bir Nokta Bırakmamaktır.

HIZ OPTİMİZASYONU

Modern Ve Teknolojiye Uyumlu Sundugumuz Yenilikci Ve Modern Politikamız İle Projelerinizi Zamanın Ötesinde Tasarımlarla Oluşturarak Müşterilerinize İnanılmaz Bir Deneyim Sunmanızı Saglıyoruz
 • Projelerinizi veya Kurumsal İsteklerinizi Siz Onaylayana Kadar Kodlamasını , Tasarımı ve Yazılımını Olması Gerekenden Daha Hızlı Bir Şekilde Sürdürüyoruz. Ne Zaman Mutlu Olursanız Projenizi Ozaman Tamamlıyoruz.
 • Kaliteli Ve Yazılıma Gönül Vermiş, Gerçekten Bu İş İçin Sizden Daha Hevesli Personelleriyle Extra Ücret İstemeden Belirlediğiniz Süreden Daha Önce Proje Teslim Etmeyi Hedefliyoruz.
 • Siteniz Açılırken, Panelinizde Ya Da Başka Bir Yerde Bir İşlem Yaparken, Hızı Üst Seviyeye Çıkartmak İstiyorsanız, Aklınıza Gelebilecek Tüm Adımlarda Hız Optimizasyonuna Dikkat Ettiğimizi Unutmamanızı Ve Bizi Gönül Rahatlığı İle Tercih Edebileceğinizi Bildirmek İsteriz.

MÜŞTERİ VE SATIŞ PAZARLMA

Potansiyel Müşterilerinizi Belirleyip, Hedef Kitlenizi Doğru Bir Şekilde Seçerek Pazar Ve Müşteri İhtiyaçlarınızı Da Belirleyip Bu Alana Yöönelik Yazılım Çalışmaları Gerçekleştirebiliriz.
 • Pazar Analizi, Doğru Hedefi Araştırma, Zaman Tasarrufu Gibi Birçok Alanda Kendimizi Geliştirdiğimiz İçin Sizin Müşteri Kitlenizi Belirleyip, Sizin İçin Portföy Oluşturuyoruz.
 • Daha Fazla Müşteri Daha Hızlı İletişim Kurabileceğiniz Bir Mecra Kurmanız İçin Biz Sizin İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.
 • Sizin Müşterilerinizi Kendi Müşterilerimiz Gibi Benimsiyoruz, Portfoyünüze Eklenecek Bir Müşteriyi Bile Önemseyip, Daha Olmanız İçin Çabalıyoruz.

7/24 TEKNİK DESTEK

Profesyonel Destek ve Özel Müşteri Hizmeti Sunmaktayız. Günün Hersaatinde Bize Ulaşabilir , Hızlı Bir Destek ve Yardım Talep Edebilirsiniz. Asla Bizimle Yanlız Değilsiniz !
 • Yazılım, Teknoloji Ve Bilgisayar Çok Geniş Kavramlardır. Bizim Amacımız Teknolojiye Ait Tüm Verileri, Tüm Yazılım Dallarını Tek Bir Alanda Birleştirmektir.
 • Farklı sektördeki birçok firmayla çalışma tecrübelerimizi kullanarak sektöre yeni girmiş müşterilerimize internet ve yazılım alanındaki tecrübelerimizi aktararak zorlu başlangıç süreçlerinin yükünü hafifletmeye çalışmaktayız.
 • Motive Kaynağımız Müşteri Memnuniyeti Olup, Hedefimiz Her Sektöre, Her Ülkeye İş Yapabilmektir.

YAZILIM GELİŞTİRME

RamsaSoft, müşterilerimizin iş süreçlerinde bütünsel yada kısmi yazılım ihtiyaçları için yazılım geliştirme hizmeti sunar. Bu hizmet sunumunda zaman, maliyet, risk, gereksinimleri göz önüne alarak en üst düzeyde yazılım çözümü üretir. RamsaSoft, Bilgi güvenliği yönetim sistemi politikası ve faaliyetleri sırasında tüm yerleşimlerinde iş sürekliliğini sağlamak, güvenlik ihlallerinden doğan zararları ve riskleri en aza indirmek, şirket içi bütünlüğü sağlamak, tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının korunması için gerekli önlemleri almaktadır. Teknoloji altyapısı üzerinde oluşturulan, işlenen ve depolanan bilgiler ile bu bilgilerin oluşturulduğu, işlendiği ve depolandığı sistemleri belirli risklere karşı en uygun şekilde korumaktır. Çok farklı modüller ve çok farklı içerikler ile özgün projeler geliştirerek müşterilerimizin hayallarine dokunmak önceliğimizdir. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

BT DANIŞMANLIĞI

RamsaSoft; müşterilerimizin bilgi teknolojileri hedeflerini gerçekleştirmeleri için, en uygun teknolojisinin seçimi, süreç yönetimi, uygulama, kurulum ihtiyaçları için BT danışmanlık hizmeti sunar. Sonuç olarak, müşteriler teknolojinin stratejik hedeflere ulaşmalarında ve yüksek düzeyli kurumsal yönetim sağlamalarına nasıl yardım edebileceğini net bir şekilde görebilmektedir. BT yatırımından maksimum verim elde etmek ve bilgi sistemlerini iş hedeflerine uygun hale getirmek için, müşterilerin bir stratejik planlama dönemi için önceden bir BT geliştirme yol haritasına sahip olmaları gerekmektedir. RamsaSoft olarak biz tüm bu sunduğumuz, altını çizdiğimiz adımları sağlamaktayız. Donanımlı kadrosu ile, amacı kendini bir önceki günden daha fazla geliştirmek olan, işini aşkla yapan personelleriyle her zaman hizmetinizde olan RamsaSoft hep yanınızdadır.

NİTELİKLİ İŞ GÜCÜ TEMİNİ

Kamu veya özel kurumlara, bilgi teknolojileri hedeflerine ulaşabilmesinde katkı sağlayacak nitelikli bilgi teknolojileri insan kaynağını en kısa sürede, kaliteli ve yetkin adayları ile sağlıyoruz. BT Denetimi BT denetimleri; kurumların genel olarak BT kaynaklarını nasıl daha iyi kullanabileceklerini tanımlamalarına ve iş uygulamaları, bilgisayar altyapısı bileşenleri, bilgi güvenliği araçları ve destek araçları dahil olmak üzere özel alanları optimize etmelerine yardım etmektedir. Müşteriler mevcut BT varlık durumuna dair tarafsız bir açıklamanın yanı sıra risklere ve risklerden nasıl kaçınılacağına dair hayati sorulara kesin cevaplar alabilmektedir. BT Strateji Departmanı BT stratejisinin detaylandırılmasından sonra, müşteriler bir geliştirme yol haritası tanımlayabilir ve işletme bilgi sistemlerinin hedeflenen durumuna ulaşmak için bir proje portföyü hazırlayabilirler.

AĞ, SİSTEM, VERİTABANI DESTEĞİ

Yazılımın verimliliği, kesintisiz çalışması ve güvenliği gibi en temel gereksinimlerin sağlanmasında alt yapının çok önemli olduğuna inanıyoruz.RamsaSoft bu önem doğrultusunda, uzun yıllara dayanan yazılım geliştirme süreçlerinde edindiği alt yapı, donanım, ağ, ve güvenlik konusundaki deneyimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Teknoloji inovasyonu hızlı hareket ediyor. Esnek ve ölçeklenebilir bir BT platformu, ayak uydurmak ile yetişmeye çalışmak arasındaki fark anlamına gelebilir. SDN, en yeni bulut kaynaklarını etkin bir şekilde kullanma çevikliği sağlar ve veri yoğunluklu, gerçek zamanlı uygulamaları destekleme çerçevesi sunar. Veri madenciliği ve büyük veri konusunda yaptığımız proje çalışmaları ve akademik çalışmaların sonucunda elde ettiğimiz veritabanı deneyimlerimizi; müşterilerimizin veritabanı tasarımı, planlaması, optimizasyonu, bakım ve güncelleme ihtiyaçlarına sunduğumuz hizmetimizdir.