• KURUMSALLIKTA
    RAMSASOFT

KURUMSALLIKTA RAMSASOFT
Awesome Image

RAMSASOFT

RamsaSoft, Bilgi güvenliği yönetim sistemi politikası ve faaliyetleri sırasında tüm yerleşimlerinde iş sürekliliğini sağlamak, güvenlik ihlallerinden doğan zararları ve riskleri en aza indirmek, şirket içi bütünlüğü sağlamak, tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının korunması için gerekli önlemleri almaktadır. Teknoloji altyapısı üzerinde oluşturulan, işlenen ve depolanan bilgiler ile bu bilgilerin oluşturulduğu, işlendiği ve depolandığı sistemleri belirli risklere karşı en uygun şekilde korumaktır. Şirket ve müşterilere ait her türlü veri ile bu verilerin oluşturulduğu, işlendiği ve depolandığı uygulama ve sistemlerin kullanımını ve korumasını söz konusu esaslar çerçevesinde gerçekleştirmektedir. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında bilgi güvenliği ve bilgi varlıklarının korunması konularında çalışanların farkındalıklarını artırmak amacıyla, gerekli eğitimleri düzenlemektedir.

Projenizi yaptırırken başka web sitelerininin de analizini yaptınız mı? Eğer cevabınız evetse en az sizin kadar biz de rakip analizi yaptık ve , rakibimizin olmayacağını gördük.

  • Sizi Mağdur Etmeyecek Hızlı Teslim İşlemleri
  • Değerli Vaktinizi Boşa Harcamayacak Kolay Kurulumlar
  • Teknoloji İle Uyumlu, Gelişime Ayak Uyduran Projeler
  • Müşteri Memnuniyetini Motive Kaynağı Olarak Gören Yazılım Ekibi
  • Özelleştirilmiş Projelerle Hayallarinizi Gerçekleştirecek Fikirler
  • Modern Tasarımlarla Kurumsallığa Atılan Büyük Adımlar

KISACA RAMSASOFT

YAZILIM GELİŞTİRME

RamsaSoft, müşterilerimizin iş süreçlerinde bütünsel yada kısmi yazılım ihtiyaçları için yazılım geliştirme hizmeti sunar. Bu hizmet sunumunda zaman, maliyet, risk, gereksinimleri göz önüne alarak en üst düzeyde yazılım çözümü üretir.

BT DANIŞMANLIĞI

RamsaSoft; müşterilerimizin bilgi teknolojileri hedeflerini gerçekleştirmeleri için, süreç yönetimi, uygulama, kurulum ihtiyaçları için BT danışmanlık hizmeti sunar ve müşteriler teknolojinin stratejik hedeflere ulaşıp yüksek düzeyli kurumsal yönetim sağlar.

NİTELİKLİ İŞ GÜCÜ

RamsaSoft Kamu veya özel kurumlara, bilgi teknolojileri hedeflerine ulaşabilmesinde katkı sağlayacak nitelikli bilgi teknolojileri insan kaynağını en kısa sürede, kaliteli ve yetkin adayları ile sağlayıp maksimum verim gerçekleştirir.

AĞ VE SİSTEM GÜVENLİĞİ

Yazılımın verimliliği, kesintisiz çalışması ve güvenliği gibi en temel gereksinimlerin sağlanmasında alt yapının çok önemli olduğuna inanıp RamsaSoft olarak bu önem doğrultusunda, edindiği alt yapı, donanım, ağ, ve güvenlik konusundaki deneyimleri hizmete sunuyoruz.

VERİ TABANI HİZMETLERİ

Veri madenciliği ve büyük veri konusunda yaptığımız proje çalışmaları ve akademik çalışmaların sonucunda elde ettiğimiz veritabanı deneyimlerimizi; müşterilerimizin veritabanı tasarımı, planlaması, optimizasyonu, bakım ve güncelleme ihtiyaçlarına sunduğumuz hizmetimizdir.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

RamsaSoft, Bilgi güvenliği yönetim sistemi politikası ve faaliyetleri sırasında tüm yerleşimlerinde iş sürekliliğini sağlamak, güvenlik ihlallerinden doğan zararları ve riskleri en aza indirmek, şirket içi bütünlüğü sağlamak, tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının korunması için gerekli önlemleri almaktadır.

HIZLI İŞ BÜYÜMESİ

Çok kısa zamanda birçok kullanıcıya ulaşarak, sesini geniş kitlelere duyurmayı başaran yenilikçi bir şirket olan RamsaSoft çok farklı modüller ve çok farklı içerikler ile özgün projeler geliştirerek müşterilerimizin hayallarine dokunmayı Ööceliği olarak görür. Sizin projenizi kendi projesi olarak benimser.

TECRÜBELİ BİLİŞİM EKİBİ

RamsaSoft sizi dinleyen, istediklerinizi anlayan, sizinle aynı dili konuşan zeki ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş ekibi ile hayallerinizi koda döker. Ulaşmak istediğiniz bilgiyi kısa sürede hizmetinize sunar, istediğiniz her an iletişimde kalabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini kolaylıkla giderebilirsiniz.

GELİŞİM STRATEJİSİ

Zengin ürün içeriği ile taleplerinizi dikkate alıyor, yazılım ve bilişim kavramının her alanına ulaşarak hayatlarına dokunmayı hedefliyoruz. Teknolojinin gelişmesine seyirci kalmıyor bu doğrultuda kendimizi yeniliyoruz ve sizin için attığımız her adımı olası durumları öngörerek gerçekleştiriyoruz.